AVRASYA HASTANELER GRUBU GAZİOSMANPAŞA PROJESİ TAMAMLANDI

/, Sağlık Sektörü/AVRASYA HASTANELER GRUBU GAZİOSMANPAŞA PROJESİ TAMAMLANDI

ERCGRUP  ; Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu ‘nda bulunan Avrasya Hastanelerinin, IPECS Pure IP Haberleşme Sistemleri ile tek bir hastane gibi çalışmalarını, Mavi Kod sistemi ve Hemşire Çağrı Sistemine entegre IP Dect Sistemi ile hastalarına hızlı müdahale etmesini sağlıyor 30 bin 500 metrekarelik alan üzerine kurulu olan, 250 yatak kapasiteli ve 19 katlı AVRASYA Hastanesi Gazipsmanpaşa modern mimarisi, konforlu hasta odaları, hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri; En üstün teknoloji özelliklere sahip tıbbi cihazlarla donatılmış olan Özel Avrasya Hastanesi’nde, 30 saniyede sanal kalp anjiyosu yapabilen 128 kesitli tomografi endişe(klostrofobi) yaratmayan 1,5 TESLA yarı açık MR, dijital röntgen, mamografi, 4 boyutlu ultrasound gibi ileri teknoloji özellikli birçok cihaz ile hastalarımıza hızlı ve etkin bir sağlık hizmeti vermekte olan bir dünya hastanesidir.

Proje kapsamında ERCGRUP  ‘ olarak Avrasya Hastanesi’nde teknoloji partneri olarak IPCCTV Sistemi , WiFi Erişim Noktaları , Çağrı Merkezi , IP Dect Sistemi ve buna Entegre MAVİ KOD ve Hemşire Çağrı Sistemleri ile IP Telefon Santrali konularında ürün satışı – montajı ve devreye alma işlerini başarıyla tamamlayarak proje teslim edilmiştir.

Hastanede uygulanan Mavi Kod ve Hemşire Çağrı Sistemi , IPECS IP Dect Sistem ve ZKR AUS Sunucusu ile tam bir entegrasyon uygulanması ile , hastane personelinin performansı ve hastalara hizmet kalitesini maximuma çekme konusunda teknolojiden en üst seviyede faydalanma amacı hedef alındı. Bina 23 baz istasyonu kesintisiz kablosuz haberleşme sağlayacak hale getirildi.

Ayrıca Hastanenin Zeytinburnu Şubesi ile VOIP teknolojisi kullanılarak tek bir sistem gibi çalışması sağlandı.

Hastanenin hemen hemen her yerinde IP CCTV sistemi ile yüksek çözünürlüklerde görüntü elde edildi. Toplamda 160 TB lık disk alanı ile oldukça ciddi bir depolama yapısı oluşturldu.

ERCGRUP olarak, hastaneler için olmazsa olmaz olan Mavi Kod ve Hemşire Çağrı sistemlerini hastanenize yönelik en doğru çözümle entegre ederek, hastanenizde daha verimli ve hızlı çalışmanızı sağlıyoruz. Bu sistem, Avrasya Hastanesinde olduğu gibi, Samatya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde de mevcut Telefon Santral sistemlere entegre edilerek başarıyla uygulanmıştır.

2018-11-21T20:57:58+03:00 Kategoriler: Hastane Çözümleri, Sağlık Sektörü|